Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE - přednášky, výstavy, degustace apod.

Milí obyvatelé a návštěvníci Kokořínska,

v roce 2019 probíhají U KONĚ do odvolání následující AKCE:

Namaluj kachličku a staň se spoluautorem mozaiky na WC pro invalidy a rodiče s dětmi

Vyzýváme tímto kreativce, milovníky pěkných záchodků a všechny lidi dobré vůle:

Namaluj nějaký obrázek na kachličku fixami na porcelán.

Kachličku vypálíme a začleníme do mozaiky. Mozaika bude tvořit výzdobu stěn WC pro invalidy a pro rodiče s dětmi, které průběžně budujeme.

Cena 1 ks kachličky je 50,- kč.

Během návštěvy u nás U KONĚ si tak můžete zpříjemnit čas s dětmi a pomoci nám postupně vylepšit prostředí pro  vás hosty. 

Děkujeme za Vaši návštěvu a podporu.

S úctou a radostí Jarošovi

Fotoalbum již vzniklých namalovaných kachliček

-------------

Výstava fotografií - Proměny našeho domu

V prostorách dnešní restaurace s cukrárnou si můžete prohlédnout fotografie,  které dokumentují dění na starém statku od konce 19. století až do roku 2018. Dům jsme zakoupili v roce 2012 a od té doby žijeme v podstatě v permanentní rekonstrukci. Na fotografiích spatříte nejen stav domu, když jsme ho koupili, ale také jak se měnil prostor dnešní restaurace a nebo jak vypadal starý statek a jeho obyvatelé na počátku 20. století. 

--------------

Podrobnější informace o dalších akcích jsou zveřejňovány průběžně formou článků, které najdete níže nebo přímo na úvodní straně našeho webu.

Pokud se nám podařilo pořídit fotografie z jednotlivých akcí, najdete je v sekci fotoalbum

Těšíme se na Vás!

S láskou

Pavla a Martin Jarošovi

 

 

Příspěvky

2.12. ne 15:00 hod 1. adventní posezení

30. 11. 2012

imagescawcjsle.jpg

Milí přátelé, zahajte s námi letošní advent! Společně rozsvítíme naše krásná vrata. Můžete se těšit na voňavé čaje a speciální vánoční perníkový koláč. Vánoční atmosféru doplní čtení krátkých vánočních příběhů. Můžete si zakoupit adventní věnce a jiné menší vánoční dekorace. Těšíme se na Vás!

 

1.12. so 15:00 hod Mikulášské bláznění

30. 11. 2012

mikulas.jpg

Milé děti, přijďte si vyrobit dárečky pro Mikuláše, čerta a anděla. Každého dáreček potěší, nejen vás ... Těšíme se na vás U KONĚ!

 

25.11. ne 15:00 hod Výroba vánočních blahopřání

21. 11. 2012

imagescaupwpx3.jpg

Letošní vánoční blahopřání budeme tvořit vystřihováním nejrůznějších obrázků z barevných papírů. To vše obohatíme korálky! Glitrová lepidla jsou jasná věc ... děti je milují... Těšíme se na vás! Akce je určena pro dospělé i děti.

 

24.11. so 15:00 hod Výroba adventních věnců

21. 11. 2012

imagescaytphg9.jpg

Přijďte si vyrobit svůj vlastní adventní věnec! Stačí si přinést 4 svíčky. Věnce máme k dispozici. Pokud si chcete donést vlastní ozdobičky, mašličky apod., iniciativě se meze nekladou. Akce je určena pro malé i velké šikuly. Prosím potvrďte svou účast na tel: 724 318 672, abychom měli dostatek věnců... Těšíme se na vás Pavla Jarošová

 

21.11. st 18:00 hod Čtení z knih Louise L. Hay

21. 11. 2012

imagesca7ney3a.jpg

Zaposlouchejte se do textů z knih Louise L. Hay a můžeme společně přemýšlet a povídat si o podstatných "věcech" v našich životech. Připomeneme si, jak a proč milovat svůj život! Těším se na vás. S láskou Pavla Jarošová

 

18.11. ne 15:00 hod Tématické malování pro děti: Co znamená svoboda?

15. 11. 2012

svoboda.jpg

Milé děti, přijďte s námi společně malovat obrázky na téma svoboda. Víte co jsou posuvné obrázky? Několik si jich namalujeme. Pastelek a papírů máme dost, stačí, když přijdete oslavit svátek dne boje za svobodu a demokracii malováním. Těšíme se na vás. Jsme zvědaví, co znamená svoboda právě pro vás!

 

17.11. so 15:00 hod Čtení a rozprava na téma SVOBODA

15. 11. 2012

svoboda-2.jpg

Oslavte s námi Den boje za svobodu a demokracii! Jak? Netradičně! Na programu je předčítání z nejrůznějších knih, kde se pojednává o tom, co vlastně svoboda je. Těšíme se na Vaše příspěvky do diskuze na téma: jakou máme svobodu vlastně dnes v 21. století.

 

10.11. so 15:00 hod Dobrodružství skřítka Valentýna 2

8. 11. 2012

skritek-valentyn-vyrez-2.jpg

Milé děti, přijďte si s námi číst o tom, co vše zažil skřítek Valentýn! Když budete pečlivě naslouchat, budete znát odpovědi na otázky, které jsou součástí velké hry o hledání pokladu! Sladká odměna vás nemine a navíc dortů máme u nás v cukrárně dost. Těšíme se na vás i vaše rodiče v sobotu U KONĚ!

 

11.11. ne 15:00 hod SVATOMARTINSKÉ vinobraní

6. 11. 2012

svatomartinske.jpg

Milí milovníci vína, přijďte v neděli ochutnat SVATOMARTINSKÁ vína! Navíc se dozvíte, jak slavili naši předkové svátek Svatého Martina. Budete si moci vychutnat svatomartinské rohlíky!

Součástí odpoledne bude i slavnostní zahalení sochy koně Můzaikuse. Přijďte "pobejt"! Těšíme se na vás.

S láskou Pavla a Martin Jarošovi

dsc_0168.jpg

 

 

7.11. st 18:00 hod ČTENÍ z knih Zdeňky Jordánové

6. 11. 2012

imagescataafgx.jpg

Zúčastněte se již 3. čtenářského podvečera, během kterého bude předčítáno z knih Zdeňky Jordánové. Čteny budou krátké příběhy pojednávající o životě kolem nás. Autorka knih je původem inženýrka ekonomie, která po čase našla svou životní cestu.

"Po ukončení vysoké školy jsem byla svědkem velké hry na práci, ve které lidé nedělají to, co chtějí a ještě ke všemu ani nevěří, že by to mohlo být jinak... " citace Zdeňka Jordánová

Více o autorce najdete na: http://www.poznejsvujcil.info/o-me.php

Těším se na setkání s Vámi!   S láskou Pavla Jarošová

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »