Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE - přednášky, výstavy, degustace apod.

Milí obyvatelé a návštěvníci Kokořínska,

v přiloženém pdf souboru najdete ucelený plán nejbližších akcí U KONĚ. Plán bude postupně aktualizován, dle toho, jak se nám bude dařit domlouvat jednotlivé akce.

Stačí kliknout na odkaz níže a otevře se Vám dokument v pdf, který si můžete uložit, otevřít a případně vytisknout ve formátu A4. Podrobnější informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány průběžně formou článků, které najdete níže nebo přímo na úvodní straně našeho webu.

Akce U KONĚ únor 2017 seznam v pdf ke stažení

Akce U KONĚ březen 2017 seznam v pdf ke stažení  

Pokud se nám podařilo pořídit fotografie z jednotlivých akcí, najdete je v sekci fotoalbum. 

Těšíme se na Vás!

S láskou

Pavla a Martin Jarošovi

 

 

 

 

 

 

Příspěvky

Jaro už je tady??? Pryč se sněhem a mrazy!!!

3. 4. 2013

blizi-se-jaro-kocky.jpg

Milí přátelé U KONĚ,

blíží se jaro ... i když občas ještě sněží ... Připravili jsme pro vás a vaše děti nový program akcí. Najdete ho v menu Plán akcí - duben. Věříme, že se brzy oteplí a konečně vám budeme moci servírovat kávičku, dortíčky, vínečko, medovinku a další a další dobroty u nás v zahradě.

Také už se nemůžeme dočkat... ovšem jak známo ... vše má svůj význam ...

Těšíme se na vás!        S láskou Pavla a Martin Jarošovi

 

 

6.4. sobota 16:00 - 20:00 Noc s Andersenem

3. 4. 2013

deti-s-knihou.jpg

Milé děti a rodiče,

tuto sobotu pořádáme U KONĚ tzv. Noc s Andersenem. Přineste si svou oblíbenou knihu pohádek a přečtěte nám několik z nich! Chtěli bychom touto cestou podpořit, aby děti více četly. Číst začneme v 16:00 hodin a pokračovat budeme až do 20:00 hod. Během čtení si budeme dělat krátké přestávky a na závěr nás čeká pyžamová párty. Děti mohou u nás přespat, pokud jim to rodiče dovolí. Vezměte si s sebou slušivá pyžamka.

Prosím kontaktujte nás na tel: 724 318 672, abychom věděli, kolik dětí bude číst a kolik z nich u nás přespí a zúčastní se pyžamové párty.

Děkujeme a těšíme se na vás.

S láskou Pavla Jarošová

 

28.3. čt 19:00 hod čtení z knihy Vladimíra Kafky Minulost je mrtvá, život začal právě teď

25. 3. 2013

imagescatsk2rp.jpg

Milí přátelé knih,

tento čtvrtek (ZMĚNA) se sejdeme U KONĚ, kde budu předčítat z knihy Vladimíra Kafky - Minulost je mrtvá, život začal právě teď. Autor vydal knihu v roce 2012 a musím říci, že kniha obsahuje opravdu krásné myšlenky, jako například:

"Smysl pro krásu je jakýmsi žebříčkem vývoje a přesně určuje náš stupeň vědomí. Čím více lásky a vědomí v sobě máme, tím větší aktivitu v životě vyvíjíme. Inspirováni se poté setkáváme s širší pestrostí vjemů, které nás pochopitelně uspokojují. Je to nekonečný proces prožívání darů života a objevování souvislostí. Teprve potom je možné samostatně a v rovnováze uvažovat a sdílet lásku, když projevujeme vědomou radost ze sebe, aniž bychom o tento stav někoho žádali."

Těším se na vás!

S láskou Pavla Jarošová

 

13.3. st 19:00 hod Čtení z knihy Žena v kon(kurs)u

12. 3. 2013

imagesca42bdl2.jpg

Milí přátelé,

zítra se opět koná čtenářský podvečer. Předčítat budu z knihy české autorky Evy Brabcové - Žena v kon(kurs)u. Těšte se na "veleftipné hlášky" hlavní hrdinky knihy Viktorie nejen ohledně mužů. Knihu dočítám a musím říci, že se dobře bavím. Kniha je doslova nabitá netypickými slovními spojeními jako například. Myslím, že se opět vcelku zasmějeme.

Tak knihám zdar! čekám vás zítra U KONĚ...

S láskou Pavla Jarošová

 

9.3. so 10:00 hod Velikonoční zajíček

7. 3. 2013

velikonocni-zajicek-detail.jpg

Milé děti,

tentokrá se sejdeme již dopoledne v 10:00 hodin, abychom společně vytvořili velikonoční zajíčky z papíru. Přineste si 1 vyfouknuté vajíčko a případně nějaká malinká vajíčka, které dáme zajíčkovi do košíčku. Ruliček od toaletního papíru a barevných papírů máme dostatek. Společně si něco přečteme o velikonočních zvycích.

Těším se na vás.     S láskou    Pavla Jarošová

 

2.3. so 15:00 hod Veselé velikonoční kolíčky

1. 3. 2013

velikonocni-kolicek-slepicky.jpgMilé děti,

přijďte si vyrobit veselé velikonoční kolíčky. Možná se budete divit, jaká kouzla můžeme provést z něčeho tak obyčejného, jako je kolíček na prádlo.

imagesca10t75q.jpg

Těšíme se na vás!      S láskou     Pavla Jarošová

 

 

27.2. st 19:00 hod ČTENÍ z knihy Proč muži lžou a ženy pláčou

26. 2. 2013

imagescataafgx.jpg

Milí přátelé,

ve středu v podvečer se dozvíte, "Proč muži lžou a ženy pláčou". Vybrala jsem určité pasáže z knihy Allana & Barbary Peaseových, které jsou okořeněny špetkou humoru. Tato kniha mi odpověděla na několik vcelku zásadních otázek o chování mužů vůči ženám. Věřím, že se společně dobře pobavíme a navíc si možná připomeneme, jak předcházet komunikačním konfliktům mezi muži a ženami.

Těším se na Vás.     S láskou          Pavla Jarošová

 

23.2. so 15:00 hod Výroba loutek z ponožek

20. 2. 2013

loutka-z-ponozky.jpg

Milé děti,

také občas nemůžete najít tu druhou ponožku do páru? Vezměte osiřelou ponožku na výlet k nám do Kokořína a  vyrobte si s námi z ponožky loutku. Jako inspirace nám poslouží krásná brožurka plná obrázků a návodů. Objednala jsem "pohyblivé" nalepovací oči různých velikostí, takže se těšte, jak vaše ponožka ožije! Třeba si tak zpestříte začínající jarní prázdniny.

Těším se na vás! Ponožky s sebou! S láskou Pavla Jarošová

 

13.2. st 19:00 hod Čtení z knih Haliny Pawlowské

11. 2. 2013

imagescac9kbhk.jpg

Milí přátelé knih a zábavy,

tento týden ve středu se společně pobavíme při čtení veselých příhod z knih Haliny Pawlowské. Aneb proč se nezasmát??? Těším se na vás!!! Pavla Jarošová

 

2.2. so 15:00 hod Doba ledová 4 - Země v pohybu - malování na motivy filmu

31. 1. 2013

imagescaquedyz.jpg

Milé děti,

přijďte se pobavit u filmu Doba ledová 4 - Země v pohybu - a pak se těšíme, jaké postavičky z filmu namalujete. Na všechny malíře čeká sladká odměna - překvapení... Rodiče, prosím počítejte tentokrát s ca. 2 hodinami pobytu dětí u nás U KONĚ. Děkujeme.

Těšíme se na vás ... Pavla + Martin + Kačka + Míša Jarošovi   imagescav81vof.jpg

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »