Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE - přednášky, výstavy, degustace apod.

Milí obyvatelé a návštěvníci Kokořínska,

v přiloženém pdf souboru najdete ucelený plán nejbližších akcí U KONĚ. Plán bude postupně aktualizován, dle toho, jak se nám bude dařit domlouvat jednotlivé akce.

Stačí kliknout na odkaz níže a otevře se Vám dokument v pdf, který si můžete uložit, otevřít a případně vytisknout ve formátu A4. Podrobnější informace o jednotlivých akcích budou zveřejňovány průběžně formou článků, které najdete níže nebo přímo na úvodní straně našeho webu.

Pokud se nám podařilo pořídit fotografie z jednotlivých akcí, najdete je v sekci fotoalbum. 

Těšíme se na Vás!

S láskou

Pavla a Martin Jarošovi

 

 

 

 

 

 

Příspěvky

1.5. st 10-18:00 hod KOKOŘÍNSKÁ "desítka"

19. 4. 2013

dsc_0139b.jpg

Milí přátelé Kokořínska,

přihlašte se na prvomájový pochod KOKOŘÍNSKÁ "desítka" telefonicky 724 318 672 a nebo e-mailem jarosovapavla@volny.cz. Trasa pochodu je dlouhá ca. 10 km a je vhodná pro rodiče s dětmi. Po cestě můžete plnit nejrůznější úkoly. Na závěr vás čeká sladká odměna v cukrárně U KONĚ! Více informací najdete níže, když si rozkliknete celý příspěvek.

Těšíme se na vás!

S pozdravem Pavla a Martin Jarošovi

 

 

20.4. so 15:00 hod VESELÉ KVĚTINÁČE

19. 4. 2013

imagescapnmomx.jpg

Milé děti,

přineste si svůj květináč a společně ho vyzdobíme malováním a mozaikou. Když do květináče zasadíte kytičku, budete mít bezva ozdobu na zahradu, mezi okna  a nebo do vašeho pokojíčku.

Těším se na vás.                        S láskou                     Pavla Jarošová

 

13.4. so 15:00 hod Vyrábění s Hello Kitty

11. 4. 2013

kitty-cervene-pozadi.jpg

Milé děti,

kdo patří mezi milovníky Hello Kitty, přijďte si vyrobit v sobotu po obědě záložku do knížky, jmenovku na dveře, fotorámeček a nebo třeba nějaké další praktické maličkosti. Pracovat budeme hlavně s papírem a také "zaměstnáme" naší domácí tiskárnu.

Těšíme se na všechny příznivce "Kittynky" a veselého tvoření!

S láskou Pavla Jarošová

 

10.4. st 19:00 hod - ČTENÍ - Umění milovat - Erich Fromm

8. 4. 2013

imagescao030tp.jpg

Milí přátelé čtenářských večerů U KONĚ,

tentokrát jsem namátkou vytáhla z knihovny knihu Ericha Fromma Umění milovat a když jsem ji jen tak otevřela, nestíhala jsem se divit, co čtu... Vybrala jsem pro vás úryvek o moderním kapitalismu. Úvahy Ericha Fromma o této "problematice" jsou doslova nadčasové. Kniha byla vydána v roce 1956, avšak autorovy myšlenky charakterizují dnešní "moderní" svět velmi přesně.

Věřím, že si společně užijeme bezva večer. Těším se na vás! Sláskou Pavla Jarošová

 

 

Jaro už je tady??? Pryč se sněhem a mrazy!!!

3. 4. 2013

blizi-se-jaro-kocky.jpg

Milí přátelé U KONĚ,

blíží se jaro ... i když občas ještě sněží ... Připravili jsme pro vás a vaše děti nový program akcí. Najdete ho v menu Plán akcí - duben. Věříme, že se brzy oteplí a konečně vám budeme moci servírovat kávičku, dortíčky, vínečko, medovinku a další a další dobroty u nás v zahradě.

Také už se nemůžeme dočkat... ovšem jak známo ... vše má svůj význam ...

Těšíme se na vás!        S láskou Pavla a Martin Jarošovi

 

 

6.4. sobota 16:00 - 20:00 Noc s Andersenem

3. 4. 2013

deti-s-knihou.jpg

Milé děti a rodiče,

tuto sobotu pořádáme U KONĚ tzv. Noc s Andersenem. Přineste si svou oblíbenou knihu pohádek a přečtěte nám několik z nich! Chtěli bychom touto cestou podpořit, aby děti více četly. Číst začneme v 16:00 hodin a pokračovat budeme až do 20:00 hod. Během čtení si budeme dělat krátké přestávky a na závěr nás čeká pyžamová párty. Děti mohou u nás přespat, pokud jim to rodiče dovolí. Vezměte si s sebou slušivá pyžamka.

Prosím kontaktujte nás na tel: 724 318 672, abychom věděli, kolik dětí bude číst a kolik z nich u nás přespí a zúčastní se pyžamové párty.

Děkujeme a těšíme se na vás.

S láskou Pavla Jarošová

 

28.3. čt 19:00 hod čtení z knihy Vladimíra Kafky Minulost je mrtvá, život začal právě teď

25. 3. 2013

imagescatsk2rp.jpg

Milí přátelé knih,

tento čtvrtek (ZMĚNA) se sejdeme U KONĚ, kde budu předčítat z knihy Vladimíra Kafky - Minulost je mrtvá, život začal právě teď. Autor vydal knihu v roce 2012 a musím říci, že kniha obsahuje opravdu krásné myšlenky, jako například:

"Smysl pro krásu je jakýmsi žebříčkem vývoje a přesně určuje náš stupeň vědomí. Čím více lásky a vědomí v sobě máme, tím větší aktivitu v životě vyvíjíme. Inspirováni se poté setkáváme s širší pestrostí vjemů, které nás pochopitelně uspokojují. Je to nekonečný proces prožívání darů života a objevování souvislostí. Teprve potom je možné samostatně a v rovnováze uvažovat a sdílet lásku, když projevujeme vědomou radost ze sebe, aniž bychom o tento stav někoho žádali."

Těším se na vás!

S láskou Pavla Jarošová

 

13.3. st 19:00 hod Čtení z knihy Žena v kon(kurs)u

12. 3. 2013

imagesca42bdl2.jpg

Milí přátelé,

zítra se opět koná čtenářský podvečer. Předčítat budu z knihy české autorky Evy Brabcové - Žena v kon(kurs)u. Těšte se na "veleftipné hlášky" hlavní hrdinky knihy Viktorie nejen ohledně mužů. Knihu dočítám a musím říci, že se dobře bavím. Kniha je doslova nabitá netypickými slovními spojeními jako například. Myslím, že se opět vcelku zasmějeme.

Tak knihám zdar! čekám vás zítra U KONĚ...

S láskou Pavla Jarošová

 

9.3. so 10:00 hod Velikonoční zajíček

7. 3. 2013

velikonocni-zajicek-detail.jpg

Milé děti,

tentokrá se sejdeme již dopoledne v 10:00 hodin, abychom společně vytvořili velikonoční zajíčky z papíru. Přineste si 1 vyfouknuté vajíčko a případně nějaká malinká vajíčka, které dáme zajíčkovi do košíčku. Ruliček od toaletního papíru a barevných papírů máme dostatek. Společně si něco přečteme o velikonočních zvycích.

Těším se na vás.     S láskou    Pavla Jarošová

 

2.3. so 15:00 hod Veselé velikonoční kolíčky

1. 3. 2013

velikonocni-kolicek-slepicky.jpgMilé děti,

přijďte si vyrobit veselé velikonoční kolíčky. Možná se budete divit, jaká kouzla můžeme provést z něčeho tak obyčejného, jako je kolíček na prádlo.

imagesca10t75q.jpg

Těšíme se na vás!      S láskou     Pavla Jarošová

 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »