Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabule cti - poděkování našim fanouškům

Milí přátelé,

v této rubrice jsme se rozhodli vyjádřit veřejné díky nejrůznějším našim fanouškům, kteří nás nějakým způsobem obdarovali. Věřte, že každá maličkost nám dělá radost a vážíme si jí. Mnohé věci kupříkladu našly nové místo využití. Tak například si můžete vychutnávat čaje, kávu a dorty na starším českém porcelánu z dob našich babiček a maminek. 

Děkujeme tímto všem dárcům.

S úctou Pavla, Martin, Káťa a Míša Jarošovi

 

 

Příspěvky

Poděkování Evě O. za hrnečky

16. 2. 2016

Tímto bychom rádi poděkovali Evě O. a jejímu manželovi za to,

že nám v roce 2015 darovali skvostné porcelánové hrnečky, keramické nádoby a další drobnosti, pro které už neměli využití. 

S vděčností Pavla Jarošová - nadšenkyně pro porcelán

 

 

Poděkování Petru B. za porcelán

16. 2. 2016

Děkujeme Petrovi B., 

který nám daroval v létě 2015 několik sad krásného porcelánu z pozůstalosti jeho rodiny. Věřím, že by jeho zesnulí příbuzní byli potěšeni, že porcelán našel vděčného uživatele. Díky tomu si na vyžádání mohou naši hosté pochutnat na nejrůznějších pokrmech, které servírujeme právě na tomto porcelánu. U jídla se pak pěkně vzpomíná, jak ty naše babičky měly také podobné talíře a hrnečky.

Díky Petrovi se mi postupně plní malý křehký sen - opečovávat a užívat krásný český porcelán. O mojí babičce se říkalo, že to byla hrnková bába - tak to mám asi po ní ...

Ještě jednou díky a českému porcelánu zdar!  S vděčností Pavla Jarošová

 

Dobrovolný zedník Pavel N.

16. 2. 2016

Tímto upřímně děkujeme Pavlovi N., 

že se sám nabídnul a pomohl Martinovi s nahazování nové omítky na stěnách a stropu v kavárně. Odměnou mu byl domácí segedín, pivečko a naše rozzářené oči, jak šly práce rychleji kupředu. Aneb ve dvou se to lépe "maltuje" a "štukuje".

Díky Pavle! S úctou za naší rodinku Pavla Jarošová

 

Nová kovová tabule

16. 2. 2016

Tímto děkujeme Honzovi U. za vyrobení nové kovové tabule na míru, na kterou píšeme, co máme dobrého. Tuto tabuli nám Honza daroval v rámci akce ODVAHU A BUDETE MÍT NOVOU PODLAHU!.

Podrobnosti najdete v článku níže.

S radostí Pavla a Martin Jarošovi