Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ubytování "U NÁS"

Milí přátelé,

po četných dotazech na možné ubytovací kapacity se nám  konečně podařilo upravit prostor jednoho velikého pokoje pro letní přespání 2 - 4 osob. Maximálně lze využít ještě spaní na rozkládacím gauči pro další 2 osoby.

Pokoj je zařízený starým nábytkem. Kdo má chuť může spát v posteli, kterou jsem natírala na modro zhruba před 21 lety. A kdo má radši starožitný nábytek, ten jistě nepohrdne postelí, ve které spala rodina kováře z Kokořína. Postel jsme před lety obdrželi od sousedů včetně skříní a nočních stolků.

Večer můžete slyšet kvákat žáby v rybníčku na návsi, pod střechou šťěbetají jiřičky, k ránu zpívá v zahradě mnoho ptáků a v prknech staré podlahy si chřoustá pan červotoč. Jinak je tu opravdu klid. 

Upřednostňujeme dospělé osoby bez dětí a nebo s dětmi ve věku nad 12 let. 

Pokoj se nachází v prvním patře nad kavárnou. Pokoj není vytápěn, proto je ubytování možné zhruba od května do poloviny září - záleží na venkonvní teplotě. Sociální zařízení je společné v přízemí s naší rodinou. Kdo bude mít chuť, můžete posnídat s námi v zahradě nebo ve staré jídelně. Rádi poznáme více i Vás hosty.

 

dsc_0093.jpg

dsc_0113.jpg

dsc_0112.jpg

Ceny ubytování:

400,- kč/os. - 1 noc včetně snídaně - termín dle dohody

1600,- kč - VÍKEND PRO 2 OSOBY (400kč/os.)

Cena zahrnuje 2 noci pro 2 osoby a snídani. Vychutnejte si snídani s rodinou Jarošových ve staré jídelně nebo venku v zahradě. Termín dle individuální domluvy a možností. 

2800,- kč - VÍKEND PRO 4 OSOBY (350,- kč/os.)

Cena zahrnuje 2 noci pro 4 osoby a snídani. Vychutnejte si snídani s rodinou Jarošových ve staré jídelně nebo venku v zahradě. Termín dle individuální domluvy a možností. 

4500,- kč - TÝDEN PRO 2 OSOBY (321,- kč/os.)

Cena zahrnuje 7 nocí pro 2 osoby a snídani. Vychutnejte si snídani s rodinou Jarošových ve staré jídelně nebo venku v zahradě. Termín dle individuální domluvy a možností. 

Možnost platby 50% předem a zbytek při příjezdu.

8900,- kč - TÝDEN PRO 4 OSOBY (318,- kč/os.)

Cena zahrnuje 7 nocí pro 4 osoby a snídani. Vychutnejte si snídani s rodinou Jarošových ve staré jídelně nebo venku v zahradě. Termín dle individuální domluvy a možností. 

Platba 50% předem a zbytek při příjezdu.

Nakupovat poukazy na ubytování U NÁS můžete přímo U KONĚ a nebo si je můžete objednat e-mailem: kokorin.ukone@gmail.com.

Finanční obnos zašlete na č.ú. 670100-2210439264/6210 a my Vám pošleme e-mailem potvrzení o objednávce ubytování. Prosím do objednávky uveďte, jaký termín upřednostňujete.

Děkujeme a těšíme se na Vás v Kokoříně U KONĚ!

S pozdravem Pavla Jarošová s rodinou