Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE - přednášky, výstavy, degustace apod.

Milí obyvatelé a návštěvníci Kokořínska,

v roce 2019 probíhají U KONĚ do odvolání následující AKCE:

Namaluj kachličku a staň se spoluautorem mozaiky na WC pro invalidy a rodiče s dětmi

Vyzýváme tímto kreativce, milovníky pěkných záchodků a všechny lidi dobré vůle:

Namaluj nějaký obrázek na kachličku fixami na porcelán.

Kachličku vypálíme a začleníme do mozaiky. Mozaika bude tvořit výzdobu stěn WC pro invalidy a pro rodiče s dětmi, které průběžně budujeme.

Cena 1 ks kachličky je 50,- kč.

Během návštěvy u nás U KONĚ si tak můžete zpříjemnit čas s dětmi a pomoci nám postupně vylepšit prostředí pro  vás hosty. 

Děkujeme za Vaši návštěvu a podporu.

S úctou a radostí Jarošovi

Fotoalbum již vzniklých namalovaných kachliček

--------------

Podrobnější informace o dalších akcích jsou zveřejňovány průběžně formou článků, které najdete níže nebo přímo na úvodní straně našeho webu.

Pokud se nám podařilo pořídit fotografie z jednotlivých akcí, najdete je v sekci fotoalbum

Těšíme se na Vás!

S láskou

Pavla a Martin Jarošovi

 

 

Příspěvky

LEDEN plán akcí

9. 1. 2013

Kompletní rámcový přehled plánovaných akcí v lednu 2013. Když rozkliknete "celý článek", zobrazí se Vám cesta k souboru v pdf. Plán je ve formátu A4, tudíž vhodný pro tisk. Děkujeme za Vaši účast na připravovaných akcích. Těšíme se na vás!

 

12.1. so 15:00 hod Výroba loutek z papíru

9. 1. 2013

loutky-z-papiru.jpg

Milé děti, přijďte si s námi vyrobit vlastní loutky z papíru, se kterými si na závěr natrénujeme pohádku s neobvyklým tématem: Jak medvěd Kokakolák  zase mohl běhat. Vyrábět budeme i kulisy... a příští víkend budeme moci pohádku představit vašim rodičům. Těšte se na originální příběh a zábavu! Těšíme se na vás U koně!

 

19.12. st 18:00 hod Poslední čtenářský podvečer v roce 2012

17. 12. 2012

imagescaxuxojx.jpg

Milí přátelé, na závěr roku budu předčítat úryvky z trilogie knih Hovory s Bohem od Neala D. Walsche. Připravila jsem si čtení pasáží, které se týkají možností poklidnějšího a naplněnějšího způsobu života zde na Zemi. Avšak to vyžaduje dvě zásadní změny: změnu našeho politického modelu a změnu našeho duchovního modelu. Věřím, že i Vás překvapí, co vše je v těchto knihách napsáno o světě, který může zaručit všem lidem základní existenční nutnosti a příležitost k osobnímu růstu. Věřím, že nás tyto knihy mohou inspirovat k mnoha zajímavým činům.

Těším se na vás.

S láskou Pavla Jarošová

 

2.12. ne 15:00 hod 1. adventní posezení

30. 11. 2012

imagescawcjsle.jpg

Milí přátelé, zahajte s námi letošní advent! Společně rozsvítíme naše krásná vrata. Můžete se těšit na voňavé čaje a speciální vánoční perníkový koláč. Vánoční atmosféru doplní čtení krátkých vánočních příběhů. Můžete si zakoupit adventní věnce a jiné menší vánoční dekorace. Těšíme se na Vás!

 

1.12. so 15:00 hod Mikulášské bláznění

30. 11. 2012

mikulas.jpg

Milé děti, přijďte si vyrobit dárečky pro Mikuláše, čerta a anděla. Každého dáreček potěší, nejen vás ... Těšíme se na vás U KONĚ!

 

25.11. ne 15:00 hod Výroba vánočních blahopřání

21. 11. 2012

imagescaupwpx3.jpg

Letošní vánoční blahopřání budeme tvořit vystřihováním nejrůznějších obrázků z barevných papírů. To vše obohatíme korálky! Glitrová lepidla jsou jasná věc ... děti je milují... Těšíme se na vás! Akce je určena pro dospělé i děti.

 

24.11. so 15:00 hod Výroba adventních věnců

21. 11. 2012

imagescaytphg9.jpg

Přijďte si vyrobit svůj vlastní adventní věnec! Stačí si přinést 4 svíčky. Věnce máme k dispozici. Pokud si chcete donést vlastní ozdobičky, mašličky apod., iniciativě se meze nekladou. Akce je určena pro malé i velké šikuly. Prosím potvrďte svou účast na tel: 724 318 672, abychom měli dostatek věnců... Těšíme se na vás Pavla Jarošová

 

21.11. st 18:00 hod Čtení z knih Louise L. Hay

21. 11. 2012

imagesca7ney3a.jpg

Zaposlouchejte se do textů z knih Louise L. Hay a můžeme společně přemýšlet a povídat si o podstatných "věcech" v našich životech. Připomeneme si, jak a proč milovat svůj život! Těším se na vás. S láskou Pavla Jarošová

 

18.11. ne 15:00 hod Tématické malování pro děti: Co znamená svoboda?

15. 11. 2012

svoboda.jpg

Milé děti, přijďte s námi společně malovat obrázky na téma svoboda. Víte co jsou posuvné obrázky? Několik si jich namalujeme. Pastelek a papírů máme dost, stačí, když přijdete oslavit svátek dne boje za svobodu a demokracii malováním. Těšíme se na vás. Jsme zvědaví, co znamená svoboda právě pro vás!

 

17.11. so 15:00 hod Čtení a rozprava na téma SVOBODA

15. 11. 2012

svoboda-2.jpg

Oslavte s námi Den boje za svobodu a demokracii! Jak? Netradičně! Na programu je předčítání z nejrůznějších knih, kde se pojednává o tom, co vlastně svoboda je. Těšíme se na Vaše příspěvky do diskuze na téma: jakou máme svobodu vlastně dnes v 21. století.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »