Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE - přednášky, výstavy, degustace apod.

Milí obyvatelé a návštěvníci Kokořínska,

v roce 2019 probíhají U KONĚ do odvolání následující AKCE:

Namaluj kachličku a staň se spoluautorem mozaiky na WC pro invalidy a rodiče s dětmi

Vyzýváme tímto kreativce, milovníky pěkných záchodků a všechny lidi dobré vůle:

Namaluj nějaký obrázek na kachličku fixami na porcelán.

Kachličku vypálíme a začleníme do mozaiky. Mozaika bude tvořit výzdobu stěn WC pro invalidy a pro rodiče s dětmi, které průběžně budujeme.

Cena 1 ks kachličky je 50,- kč.

Během návštěvy u nás U KONĚ si tak můžete zpříjemnit čas s dětmi a pomoci nám postupně vylepšit prostředí pro  vás hosty. 

Děkujeme za Vaši návštěvu a podporu.

S úctou a radostí Jarošovi

Fotoalbum již vzniklých namalovaných kachliček

--------------

Podrobnější informace o dalších akcích jsou zveřejňovány průběžně formou článků, které najdete níže nebo přímo na úvodní straně našeho webu.

Pokud se nám podařilo pořídit fotografie z jednotlivých akcí, najdete je v sekci fotoalbum

Těšíme se na Vás!

S láskou

Pavla a Martin Jarošovi

 

 

Příspěvky

10.11. so 15:00 hod Dobrodružství skřítka Valentýna 2

8. 11. 2012

skritek-valentyn-vyrez-2.jpg

Milé děti, přijďte si s námi číst o tom, co vše zažil skřítek Valentýn! Když budete pečlivě naslouchat, budete znát odpovědi na otázky, které jsou součástí velké hry o hledání pokladu! Sladká odměna vás nemine a navíc dortů máme u nás v cukrárně dost. Těšíme se na vás i vaše rodiče v sobotu U KONĚ!

 

11.11. ne 15:00 hod SVATOMARTINSKÉ vinobraní

6. 11. 2012

svatomartinske.jpg

Milí milovníci vína, přijďte v neděli ochutnat SVATOMARTINSKÁ vína! Navíc se dozvíte, jak slavili naši předkové svátek Svatého Martina. Budete si moci vychutnat svatomartinské rohlíky!

Součástí odpoledne bude i slavnostní zahalení sochy koně Můzaikuse. Přijďte "pobejt"! Těšíme se na vás.

S láskou Pavla a Martin Jarošovi

dsc_0168.jpg

 

 

7.11. st 18:00 hod ČTENÍ z knih Zdeňky Jordánové

6. 11. 2012

imagescataafgx.jpg

Zúčastněte se již 3. čtenářského podvečera, během kterého bude předčítáno z knih Zdeňky Jordánové. Čteny budou krátké příběhy pojednávající o životě kolem nás. Autorka knih je původem inženýrka ekonomie, která po čase našla svou životní cestu.

"Po ukončení vysoké školy jsem byla svědkem velké hry na práci, ve které lidé nedělají to, co chtějí a ještě ke všemu ani nevěří, že by to mohlo být jinak... " citace Zdeňka Jordánová

Více o autorce najdete na: http://www.poznejsvujcil.info/o-me.php

Těším se na setkání s Vámi!   S láskou Pavla Jarošová

 

4.11. ne 15:00 hod Dobrodružství skřítka Valentýna

1. 11. 2012

skritek-valentyn-vyrez.jpg

Milé děti, přijďte si s námi číst o tom, co vše zažil skřítek Valentýn! Když budete pečlivě naslouchat, budete znát odpovědi na otázky, které jsou součástí velké hry o hledání pokladu! Sladká odměna vás nemine a navíc dortů máme u nás v cukrárně dost. Těšíme se na vás i vaše rodiče v neděli U KONĚ!

 

3.11. so 15:00 hod Výroba blahopřání pro každou příležitost

1. 11. 2012

imagescamwnbal.jpg

Ručně vyráběné blahopřání udělá radost snad opravdu každému. Akce je určena jak pro děti, tak i pro dospělé. Neváhejte a vyrobte pro své blízké originální přáníčko, které se může stát i dárkem samotným... K výrobě budeme používat barevné papíry nejrůznějších odstínů, glitrová lepidla, korálky a další obdobné drobnosti. Pokud máte doma sbírku knoflíků a nevíte, co s nimi, vezměte je s sebou, mohou se vám hodit na přáníčko. Těšíme se na viděnou v sobotu U KONĚ!

 

28.10. ne 15:00 hod Jak hledali medvídci poklad - Čtení pohádek pro děti

27. 10. 2012

medvidci-a-poklad-orez.jpg

Milé děti, přijďte si poslechnout pohádku o tom, jak medvídci slavili narozeniny a při tom hledali poklad. Tentokrát obohatíme čtení i o hru! Najdete poklad v Kokoříně U KONĚ? Doufám, že ano, odměna bude sladká! Více informací najdete v přiložením příspěvku... čtěte dále ...

 

27.10. so 15:00 hod DÝŃOBRANÍ

27. 10. 2012

imagesca0ilieh.jpg

Přijďte si zkrášlit svou vlastní dýni! V teple naší klubovny budeme vyřezávat svícny z dýní a nebo je jen tak ozdobíme. Našla jsem několik obrázků pro inspiraci. Tak se těším na děti i dospělé dnes v sobotu 27.10. v Kokoříně U KONĚ. Prosím přineste si svou vlastní dýni. Pokud dýni neseženete, můžete pomáhat se zdobením dvou megadýní, které nám vyrostly na zahradě. Případně můžete tvořit z jablek, těch máme opravdu dostatek...:)!

 

24.10. středa od 18:00 hod Čtení z knih Roberta Fulghuma

15. 10. 2012

ruce-s-knihou.jpg

Čtenářský podvečer pro dámy i pány. Tentokrát se budou předčítat 3 krátké příběhy z knih Roberta Fulghuma. Tento americký pastor má nevšední úhel pohledu na běžné dění kolem nás, který je okořeněn něžnou dávkou humoru. Ohlašte se telefonicky 724 318 672 nebo e-mailem: jarosovapavla@volny.cz.

 

21.10. neděle od 15:00 hod Čtení pohádek s dětmi

15. 10. 2012

deti-s-knihou.jpg

Přijďte s námi číst pohádky! Jedna delší pohádka bude předčítána a poté budou moci děti předčítat krátké pohádky nahlas. Těšíme se na vás děti! Rodiče jsou vítáni, třeba si užijí čtení s námi nebo si vedle v jídelně vychutnají chvíle odpočinku s kávou a dortíkem. Kdo ví, koho tu dospělí potkají a s kým si budou moci popovídat. Ohlašte se telefonicky 724 318 672 nebo e-mailem jarosovapavla@volny.cz.

 

20.10. sobota 15:00 hod Kaštanová fantazie

15. 10. 2012

kastan-usmevacek.jpg

Nechte se překvapit, co vše se dá vytvořit z kaštanů! S menšími dětmi budeme tvořit všeobecně populární zvířátka a rodiče se budou moci "vyřádit" na dekoracích pro interiér domu. Pár kaštanů raději přineste s sebou... Svou účast potvrďte telefonicky: 724 318 672 nebo e-mailem: jarosovapavla@volny.cz.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »