Jdi na obsah Jdi na menu
 


Literární kolečko - pá 30.5. od 18:00 hod

14. 5. 2014

Milí přátelé knih,

mnozí z vás se mne po absolvování krásného vzpomínkového večera na Miroslava Horníčka ptali: "Tak Pavli, kdy bude zase další akce???" A má odpověď je:

Přijďte v pátek 30.5. v 18:00 hodin "ke KONI", vezměte si s sebou Vaši oblíbenou knihu a přečtěte nám z ní vaši oblíbenou pasáž!

K této akci mne inspirovala včera naše nová zákaznice, která se přistěhovala do Dubé a chtěla by se seznámit s lidmi z okolí. Další obrovskou inspirací, která byla plodem mého odpočinku po sérii prodloužených víkendů, je kniha Poselství z věčnosti od Marlo Morganové. Kniha vypráví příběh o domorodých dvojčatech z Austrálie, která jsou ihned po porodu odebrána své černošské matce křesťanskými misionáři. Děti jsou následně nabídnuty k adopci, přičemž děvče vyrůstá v "civilizované" Austrálii a chlapec je adoptován rodinou v Americe. Kniha velmi poutavě popisuje rozdíly ve způsobu života domorodců a tzv. bílých lidí, kteří Asutrálii postupně osídlovali. Musím říci, že jsem v knize objevila mnoho hlubokých pravd o možnostech způsobu života v dnešním světě. Já osobně budu tedy předčítat 10 budů tzv. Poselství z Věčnosti.

Pokud bude chtít někdo jen tak naslouchat, je taktéž vítán!

Jsem zvědavá, z jakých knih bude kdo číst ... :).

Věřím, že prožijeme společně krásný večer.

Prosím potvrďte svou účast e-mailem: jarosovapavla@volny.cz nebo telefonicky: 724318672.

Děkuji.

S láskou Pavla a Marin Jarošovi

 imagescao030tp.jpg