Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoce 2016 U KONĚ

24. 3. 2016

Milí přátelé U KONĚ,

tak už jsou zase velikonoce! A tak vám přejem hlavně hodně radosti nejen z jara, ale také u vás v rodinách. 

Pro otužilce jsme připravili pár stolečků ven, avšak většina z vás může využít tepla v prostorách bývalého chléva... po vymalování je tu mnohem více světla a vzduch je takový čistší. 

Na velikonoce jsme pro vás připravili mnoho nejrůznější dobrot ať už sladkých nebo slaných. Přijďte se na nás podívat:

Provozní doba VELIKONOCE 2016

pátek - pondělí   25.3. - 28.3. - 11 - 19 hod

Kůň Můzaikus je sice ještě zahalen, protože přes den prší a v noci ještě občas mrzne, ale brzy už bude socha odhalena. Děkujeme za trpělivost.

Důležitá změna: Celý areál je nekuřácký!

Pokud bude mít někdo z vás velmi silná nutkání, můžete si svou cigaretu vychutnat na návsi, na lavičce pod lípou. Děkujeme Vám za Vaši ohleduplnost vůči nekuřákům. 

Toto opatření jsme udělali na základě zkušenosti z let minulých. Stolky jsou u sebe v zahradě vcelku blízko a mnoho kuřáků se ani neptalo svého okolí, zda si mohou zapálit, ikdyž vedle něj seděla třeba rodinka s malými dětmi. Stačilo, aby fouknul vítr a nekuřáci se stali přijímači cigaretového kouře. Zvažovali jsme pár nekuřáckých míst, avšak vítr je mocný. V létě ve vedru čichat cigaretový kouř při práci nás jaksi začalo obtěžovat. Děkujeme tedy za pochopení.

Věříme, že toto opatření ocení nejen občasní kuřáci, ale především nekuřáci z řad rodin nebo lidé kteří si chtějí pochutnat na jídle bez závanu cigaretového dýmu.

Těšíme se na vás.        S radostí Pavla Jarošová s rodinou

 PS: Tahle fotka je ještě z počátku listopadu 2015, ale přesně vystihuje, jak si to tady u nás vychutnáváme a čekáme, až se s vámi budeme moci podělit o naše dobroty! Tak nás nenechte dlouho čekat , jsme připraveni ....

dsc_0053-40-.jpg