Jdi na obsah Jdi na menu
 


Originální SUVENÝRY

Milí zákazníci,

vytvořili jsme pro Vás originální suvenýry, díky jejichž koupi přispějete na zlepšování prostředí pro hosty U KONĚ.

100,- kč - KOPIE SOCHY KONĚ MŮZAIKUSE

 Suvenýr – ozdobný zápich do květináče, každý kus je originál, můžete si vybrat barvu (světle růžová, červená, přírodní, šedomodrá). Materiál: překližka na tyčce, ruční malba, vlna, stužka. Vyřezáno dle tvaru koně Můzaikuse. Vyrobeno na Mělníku modelářem p. Kovaříkem, natřeno a ozdobeno ručkami rodiny Jarošových (U KONĚ).

suvenyr-kone.jpg

200,- kč - KONÍK NA KOLEČKÁCH - STAVEBNICE

Originální hračka pro rodiče s dětmi, koníka si můžete dle návodu sestavit společně sami. Výsledkem je soška koníka, která jezdí. Následně si můžete koníka natřít libovolnou barvou a opatřit ozdobami dle vaší fantazie. Materiál: překližka. Překližka těla koníka a podvozek má tloušťku 5 mm, tudíž odolává tlaku i malých dětí. Vyřezáno dle tvaru koně Můzaikuse. Vyrobeno na Mělníku modelářem p. Kovaříkem, součástí balení je podrobný návod na sestavení.

Pošlete nám foto Vámi dotvořeného koníka! Fotografie zveřejníme na našem webu a na konci roku obdrží tvůrci nejhezčích koníků sladkou odměnu! Fotografie zasílejte v datech s nízkým rozlišením na e-mail: kokorin.ukone@gmail.com.

 

 dsc_0024.jpg

300,- kč - KONÍK NA KOLEČKÁCH - sestavený barevný

Originální hračka pro děti, která je již natřena eko-barvou a opatřena vlněnou hřívou a ocasem. Výsledkem je soška koníka, která jezdí. Materiál: překližka. Překližka těla koníka a podvozek má tloušťku 5 mm, tudíž odolává tlaku i malých dětí. Vyřezáno dle tvaru koně Můzaikuse. Vyrobeno na Mělníku modelářem p. Kovaříkem, natřeno a ozdobeno ručkami rodiny Jarošových (U KONĚ).

 dsc_0013.jpg

100,- kč - NAMALUJ SI SVŮJ HRNEK

Půjčte si fixy na porcelán a můžete začít malovat svůj vlastní hrnek. K vypálení barev je třeba 30 min. Domů si přivezete vlastní suvenýr. Hrnky máme k dispozici většinou ve více tvarech.

dsc_0414-40-.jpg

 

 

 

 

 

dsc_0409-40-.jpg

 

 

 

 

 

 

Děkujeme za Vaši přízeň.    S pozdravem Jarošovi