Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabule cti - poděkování našim fanouškům

Milí přátelé,

v této rubrice jsme se rozhodli vyjádřit veřejné díky nejrůznějším našim fanouškům, kteří nás nějakým způsobem obdarovali. Věřte, že každá maličkost nám dělá radost a vážíme si jí. Mnohé věci kupříkladu našly nové místo využití. Tak například si můžete vychutnávat čaje, kávu a dorty na starším českém porcelánu z dob našich babiček a maminek. 

Děkujeme tímto všem dárcům.

S úctou Pavla, Martin, Káťa a Míša Jarošovi

 

 

Příspěvky

Poděkování za pomoc 28.9.2018

2. 10. 2018

Upřímně děkujeme 2 ženám, které nám nabídly pomoc s mytím hory talířů na svátek sv. Václava. Dámy, Vaše pomoc nám přišla vhod, jelikož od počátku září postrádáme 1 osobu jako výpomoc v kuchyni... Vaše nabídka a obětavá pomoc nám nejen pomohla, ale také nás potěšilo, že pro nás udělal někdo něco takového "jen tak". 

Se srdečným díky zdraví Pavla a Martin Jarošovi

 

Poděkování hostům za lustr

6. 6. 2018

Děkujeme tímto hostům za lustr, který už více jak 2 roky užíváme v pokoji pro hosty "U NÁS".

S úctou Pavla Jarošová

 

Poděkování Evě K.

6. 6. 2018

Tímto dodatečně děkuji naší sousedce Evičce za krásné ubrusy a porcelán, který využíváme dnes a denně. Také děkujeme za krásné stoly, židle a další věci, které u nás našli uplatnění a "žijí dál" a tak trochu jinak.

S úctou Pavla Jarošová

 

Poděkování za ubrusy

6. 6. 2018

Děkujeme paní Janě U. za pěkně vyšívané ubrusy a prostírání. Nyní průběžně zdobí stoly v našem novém salónku.

S úctou Pavla Jarošová

 

Poděkování za hrnečky

6. 6. 2018

Děkujeme paní z Karlových Varů za překrásné hrnečky z pozůstalosti. Během zimy 2018 už mnozí hosté vychutnávali kávičku nebo čaj právě z těchto hrnečků.

S úctou Pavla Jarošová

 

Poděkování hostům z Drážďan

19. 4. 2017

Tímto děkujeme našim hostům z Drážďan, kteří si před rokem zakoupili poukaz na ubytování "U nás" a nyní ho o velikonocích využili. Jsme rádi, že jsme se mohli vzájemně více poznat.

Vielen Dank unseren Gästen Anke, Andreas, Ute und Siegmund, dass ihr am Ostern ihre Vouchers ausgenutzt habt. Es hat uns gefreut, dass wir uns näher kennenlernen könnten.

Viele Grüsse von Pavla & Martin

 

Poděkování Conny und Matthias

11. 3. 2016

Tímto děkujeme Conny a Matthiasovi za jejich podporu a přátelství. Jejich rodiče si taktéž zakoupili letní pobyt "u nás". A navíc se Matthiasovi a Conny podařilo pomoci získat další přispěvovatele na náš projekt ODVAHU A BUDETE MÍT NOVOU PODLAHU. 

Liebe Conny und Matthias, vielen Dank für euere Unterstützung. Wir sind froh, dass wir uns getroffen haben. Wir danken eueren Eltern für die Bestellung des Unterkunftes im Sommer bei uns. Ein Dank gehört auch anderen eueren Freunden, die uns geholfen haben. Wir schätzen es.

Gruss nach Dresden von Pavla und Familie aus Kokořín

 

Poděkování Anke za kávovou sadu

11. 3. 2016

Tímto bychom chtěli poděkovat Anke G. z Drážďan, která si pro svou rodinu zakoupila víkendové pobyty "u nás" a navíc nelenila, seběhla do sklepa a darovala nám krásnou kávovou soupravu v růžové barvě se zlatým dekorem. 

Anke, vielen Dank für Deine Unterstützung, wir freuen uns, dass Du im Sommer zu uns kommst. Gossen Dank für das Porzellan - es ist wirklich schön und unsere Kunden werden sich sicherlich freuen.

Viele Grüsse zu Deiner Familie nach Dresden von Pavla und Familie aus Kokořín

 

Poděkování Haně P.K. za kávovou sadu

16. 2. 2016

Tímto děkuji paní Haně P.K. za překrásnou kávovou sadu, která se jí moc nelíbila, jelikož je krásně zlatá. Jenže já miluji zlatou barvu a tak tato sada hrnečků s kávovou konvicí a cukřenkou nám byla darována. Tomu já říkám: zlatý kafe! 

Ještě jednou díky za tento dar, když z tohoto hrnečku piji svou kávu, vždy si na paní Hanu vzpomenu. Je to dáma, která dokáže dotáhnout věci do konce a má srdce na pravém místě.

S vděčností Pavla Jarošová

 

Poděkování Šárce P. za porcelán

16. 2. 2016

Tímto vyjadřuji upřímný dík Šárce P. za to, 

že si dala tu práci a při likvidaci pozůstalosti po příbuzných myslela i na nás a přivezla nám opakovaně nejrůznější hrnky, talíře a další drobnosti, které buď používáme v kavárně a nebo si s nimi hrají naše děti ve stodole.

Šárko díky, máš můj obdiv. S vděčností Pavla Jarošová